Apie mus

Darius 26 Gru , 2019

EKOcentras – tai vienas iš VšĮ „Aplink tave‟ vykdomų ilgalaikių projektų, kurio tikslas ekologiškų ir energiškai efektyvių sprendimų naudojimo skatinimas tiek kuriant naujus namus ar interjerus, tiek juos pertvarkant, renovuojant.

Savo renginių ir kitos veiklos metu mes suvedame draugėn architektus, interjero dizainerius, gamintojus, tiekėjus bei vartotojus tam, kad pati naujausia informacija visus pasiektų tiesiogiai ir kaip įmanoma anksčiau ir kad ekologiškų- ekonomiškų sprendimų mūsų visų aplinkoje atsirastų kuo daugiau.

EKOcentras savo veiklą pradėjo 2010 m. seminarų – diskusijų ciklu ,,Ekologija ir ekonomija architektūros bei interjero sprendimuose“. Seminaruose buvo siekiama ne tik perduoti informaciją apie pačias medžiagas. Dalyviai susipažino ir neformalioje aplinkoje dalinosi patirtimi, dalyvavo diskusijose, kartu rasdavo ekologiškiausius, ekonomiškiausius bei moderniausius sprendimus savo klientų būstams.

Mes jau surengėme:

  • Seminarus bei seminarų ciklus „Ekologija ir ekonomija architektūros ir interjero sprendimuose‟, „Inovatyvus ekologiškas biuras“, „Alternatyvių energijos šaltinių diegimas statomuose bei renovuojamuose objektuose: skatinimas, dotavimas, diegimo problemos bei sprendimo būdai‟;
  • 4 konferencijų ciklą „Nulinės energijos pastatų link“;
  • Konkursą „EKOnamas OPTIMISTUI‟, šiam konkursui skirtą konferenciją ir inovatyvių – ekologiškų darbų parodą.
  • Projektą-konkursą „Mano EKOnamai‘12‟, kurio darbai eksponuojami šioje svetainėje.