Konkursas ,,Mano EKOnamai‘13“ kviečia į dvi išvykas, kurių metu bus lankomi 5 konkursiniai sklypai.

Birželio 7 dieną (penktadienis) bus lankomi sklypai esantys Vilniuje ir Anykščių raj.
Birželio 14 dieną (penktadienis) bus lankomi sklypai esantys Kaune ir Kauno rajone.

Išvyka į Vilniaus ir Anykščių sklypus:

Keliausime autobusu, kuris išvyks iš Kauno, važiuos į Vilnių, Anykščius ir per Vilnių vėl grįš į Kauną.
Išvyką paįvairinsime objekto lankymu Vilniuje bei net dvejomis įdomiomis ekskursijomis.

Ekskursija po Taujėnų dvarą: www.taujenudvaras.lt

Ekskursiją ir degustaciją ,,Vyno kelias“ : http://www.anvynas.lt/content_4_2.html
Norintys aplankyti dalį sklypų ir objektų (pvz.vilniečiai tik Vilniuje ar anykštėnai tik Anykščių raj.) gali prisijungti su savo transportu.

Išvykos sąlygos:
Teikiantiems darbus konkursui (nesvarbu kuriame iš 5 sklypų projektuosite) sklypų ir objektų lankymas – nemokamas.
Projektuojantiems Anykščių raj. sklypuose jų savininkas Artūras Šajevičius dovanoja abi ekskursijas.
Neprojektuojantiems Anykščių sklypuose abiejų ekskursijų kaina – 32 Lt.
Nedalyvaujantiems konkurse visos išvykos autobusu su ekskursijomis kaina – 95 Lt.

Birželio 14 d. norintys lankyti Kauno sklypus parašykite mums arba paskambinkite kad persiųstume Jums detalią renginio programą.
Jei dar negavote konkurso sąlygų, jas įteiksime kelionės metu.

Laikas Programa
7-15 – 7.30 Kauniečiai renkasi Kauno pilies aikštelėje važiavimui į Vilnių.
8.45 – 9.00 Vilniečiai ir kauniečiai susitinkame Kalvarijų gatvė 137, Vilnius
9.00 – 9.45 Objekto lankymas:
Išmaniosios nuskaitymo sistemos būsto aptarnavimo kaštų minimalizavimui.
Raimundas Skurdenis , UAB “JUNG” ir Kornelijus Šišila, UAB “5 kontinentai”
10.15 – 10.45 Sklypo lankymas: Lindiškės. Suneštinis piknikas.
11.45 – 12.15 Ekskursija: Taujėnų dvaras.
12.30 – 13.00 Sklypo lankymas: Laviškis.
13.00 – 13.45 Ekskursija ir vyno degustacija: Anykščių vynas.
14.15 – 14.45 Sklypo lankymas: Buivydai.
14.45 – 16.00 Grįžimas į Kalvarijų 137, Vilnius
16.00 – 17.30 Kauniečiai išvyksta į Kauną.

Daugiau apie projektą–konkursą „Mano EKOnamai“,
konkursų darbai ir „Žaliosios architektūros ir dizaino knygos“ papildymai:
www.manoekonamai.lt

Projekto organizatorius
VšĮ „Aplink tave“ EKOcentras
Konstitucijos pr. 23B-12, VilniusTel. 8 5 205 15 71
Asmuo informacijai ir registracijoms
Projekto koordinatorė Virgilija Butkovskienė
El. p. virgilija@interjeras.lt
Tel. 8 652 56 003

Paskelbė Darius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *