Renginiai, mokymai

Kiekvienas iš mūsų nori gyventi ne tik patogiuose, bet ir ekologiškuose namuose, kurie taupytų gamtos bei mūsų pačių išteklius. ..
Kai Lietuvą šildo pirmieji pavasariški saulės spinduliai, pavasaris Italijoje jau skleidžiasi visu savo grožiu.Todėl kviečiame į nemokamą seminarą „Italijos dvasia Lietuvos interjeruose“ tam, kad kuo greičiau atneštumėte pavasarį į savo širdis bei klientų interjerus. Seminare išgirsite apie italų gamintojų inovatyvius bei ekonomiškus sprendimus buitinės technikos, šildymo krosnelių, baldų ir apdailos medžiagų gamyboje, jų pritaikymo interjere galimybes.
Seminarai planuojantiems statybas „Draugiškos aplinkai statybos žaliems“ Kaune ir Klaipėdoje jau 2015 m. sausio mėn,
Jau trečius metus vykstantis „Mano EKOnamai“ konkursas spalio 17 d. paskelbė ir apdovanojo tris draugiškiausius aplinkai ir energiškai taupiausius pastatų projektus, dar 5 projektai nominuoti ir apdovanoti nominacijų globėjų dovanomis.
Spalio 17 d. Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje bus paskelbti konkurso „Mano EKOnamai'14“ nugalėtojai ir nominantai, o II aukšto fojė bus atidaryta konkursinių darbų paroda. Kviečiame apsilankyti.
5 video pranešimai: Protingas namas, energiškai taupūs langai, energiniai namo sprendimai, šiaudiniai skydai, namai iš kanapių... Ir konkurso „Mano EKOnamai'14“ pristatymas
Kviečiame peržiūrėti seminaro „Universalaus dizaino principų taikymas kuriant visiems patogią aplinką“ medžiagą.
Projektuojate visuomeninius objektus ar viešąsias erdves? Priimdami sprendimus stengiatės, kad tokie pastatai ir erdvės būtų patogios visiems?
Klaipėda: gegužės 15 d. Kaunas: gegužės 22 d. Vilnius: gegužės 29 d.
1 2
Renginiai, mokymai
centras interjeras-lt
 logolt_Gealan  thumb_artakija-sildymo-iranga-logo
LAR statybos-projektu-valdymo-grupe-uab
Subtili_erdve_logo ecococon-logo
 LAS KS logo-min  AS logo

 

SN 750x100

 

Visos teisės saugomos © VŠĮ „Aplink tave“, 2012 - 2016 m.
E-sprendimas: Tautvydas.lt