Renginiai, mokymai

PAPILDOMAS trečiasis seminaras balandžio 28 d. Šiuo metu kaip niekada aktualus kokybiškas apšvietimo įrengimas. Mes vis daugiau laiko praleidžiame patalpose, o mūsų klimato juostoje apniukusių dienų yra ne ką mažiau nei saulėtų.
Planuojate statyti namą ir nežinote nuo ko pradėti? Norite kad jis būtų energiškai taupus ir draugiškas aplinkai? Registruokitės į seminarus, kuriuose gausite visą jums reikalingą informaciją!
Jau antrus metus VšĮ „Aplink tave“ EKOcentro organizuojamas konkursas „Mano EKOnamai“ paskelbė 2013 metų nugalėtojus – geriausius draugiško aplinkai ir energiškai taupaus būsto projektus ir jų kūrėjus.
Po rekonstrukcijos darbų duris atveriančiuose H. Raduškevičiaus rūmuose Vilniuje (Kalvarijų g. 1) 2013 m. spalio 11 d. vyks iškilminga rekonstruotų rūmų atidarymo šventė ir „ EKOcentro“ organizuojamo konkurso „Mano EKOnamai‘13“ ir apdovanojimų ceremonija.
Birželio 7 dieną (penktadienis) bus lankomi sklypai esantys Vilniuje ir Anykščių raj. Birželio 14 dieną (penktadienis) bus lankomi sklypai esantys Kaune ir Kauno rajone.
Jau tradiciniu tampantis konkursas ,,Mano EKOnamai“ projektuotojus vėl kviečia semtis žinių seminaruose ir aktyviai dalyvauti draugiško aplinkai bei energiškai taupaus būsto kūrimo konkurse.
Kaip ir pernai, į mokymus kviesime nuo balandžio mėn. Mokymai bus skirti projektuojantiems naujus namus ir ruošiantiems renovuojamų namų projektus, taip pat besiruošiantiems statyti naujus ar renovuoti senus namus.
1 2
Renginiai, mokymai
centras interjeras-lt
 logolt_Gealan  thumb_artakija-sildymo-iranga-logo
LAR statybos-projektu-valdymo-grupe-uab
Subtili_erdve_logo ecococon-logo
 LAS KS logo-min  AS logo

 

SN 750x100

 

Visos teisės saugomos © VŠĮ „Aplink tave“, 2012 - 2016 m.
E-sprendimas: Tautvydas.lt