Statyba

Priežastys, kodėl turėtumėte rinktis naujos statybos butus Vilniuje

Turbūt daugelis sutiktų, jog gyventi Vilniuje kur kas maloniau nei mažesniuose miestuose. Vilniuje ne tik daug pramogų, bet ir čia nuolat galima sutikti daug įdomių žmonių, kurie ne tik atvyko studijuoti iš Lietuvos miestų, bet ir iš užsienio. Tačiau viena iš priežasčių, kodėl kai kurie bijo gyventi Vilniuje yra nuomos kainos. Deja, bet nuomos kainos Vilniuje nėra pigios. Todėl tie, kurie nori gyventi sostinėje, turėtų ne nuomoti, o pirkti butą. Pirkti butą ne tik kainuoja pigiau, nes įmokos kur kas mažesnės, nei nuoma, bet ir kur kas patogiau, nes nereikia nuolat bendrauti su nuomotojais, kurie ne tik turi daug reikalavimų, bet ir nuolat atvyksta be žinios. Taigi, jeigu svajojate apie gyvenimą Vilniuje, siūlome ne nuomoti, o pirkti butą. Tačiau, kokį pirkti? Naujos statybos butai Vilniuje buvo ir bus pranašesni už senus butus. Štai, keletas priežasčių, kodėl:

Lokacija

Visų pirma, naujos statybos butai Vilniuje neretai statomi patogiose vietose. Tai nėra sovietinių butų pritalpinti rajonai, kur vos kelios parduotuvės ir mokyklos. Neretai nauji butai statomi strategiškai patogiose vietose, kur ne tik daug parduotuvių, bet ir mokyklų. Taigi, jeigu norite įsikurti patogioje vietoje, pradėkite domėtis naujos statybos butais.

Ekonomiški

Kita priežastis – ekonomiškumas. Nuo 2021 metų sausio 1 dienos statomi pastatai turi atitikti A++ klasę. Tai reiškia, jog perkamas butas turės būti bent A++ klasės. Tokie butai ne tik ekonomiški, bet ir leidžia pamiršti apie dideles sąskaitas už komunalinius mokesčius. O tai aktualu, atsižvelgiant į tai, jog Vilniuje neretai už šildymą reikia mokėti kur kas brangiau, nei kituose miestuose.

Dalinė apdaila

Dar viena priežastis, kodėl turėtumėte pirkti naujos statybos butą yra dalinė apdaila. Tiesa, naujos statybos butai kartais taip pat būna jau įrengti, tačiau dažniausiai tik tuomet, kai perkate jį iš perpardavinėtojų, kurie perka pigius butus, pigiai suremontuoja ir tuomet brangiai parduoda. Jeigu norite įrengti svajonių butą patys, tuomet naujos statybos butai Vilniuje idealus variantas.