Interjero detalės

Kodėl stabilizuoti augalai vyrauja šių dienų interjeruose?

Šiais laikais interjero stiliaus pasirinkimų galima atrasti daugybę. Tačiau kai kurios tendencijos puikiai derinasi prie kiekvieno stiliaus ir todėl populiarėja vis labiau. Vieni iš tokių detalių yra Madebygrow.lt kuriami stabilizuoti augalai ir įvairios jų kompozicijos. Vis dažniau įvairių užsakymų yra sulaukiama iš įmonių, kurių ofisai jiems jau atsibodę, pasenę ir nebesugeba sukurti produktyvios atmosferos. Tačiau juk panašūs poreikiai vyrauja ir kuriant savo namų interjerą, ar ne? Kaip į visas erdves įsilieja stabilizuoti augalai ir kodėl jie toks dažnas pasirinkimas?

Stabilizuotų augalų universalumas kiekvienoje erdvėje

Stabilizuoti augalai turi daugybę skirtingų savo formų, pateikimo būdų, dydžių ir spalvų. Visa tai puikus derinys norint sukurti išskirtines ir niekur nematytas erdves. Net pakeitus vieną kompozicijos elementą, visas kūrinys atrodys kitaip nei prieš tai kurtas. Kitas svarbus aspektas – formų ir dydžių pasirinkimai. Stabilizuoti augalai gali užimti visą sieną (kad ir kokios formos ji būtų) arba būti talpinami tik numatytame rėme – visa tai jūsų fantazijos ir poreikių reikalas. Taip pat yra ir su stabilizuotais augalais vazonuose. Jie gal varžo kiek labiau, nes ne kiekvienas stabilizuotas augalas gerai atrodo vazone, tačiau bendroje kompozicijoje įsilieti gali visų formų augalai. Dažniausiai jie yra naudojami ant komodų, stalų, lentynų ar panašiose vietose. 

Privalumai

Ne tik graži ir išskirtinė išvaizda skatina stabilizuotų augalų populiarumą. Jie turi ir daugiau privalumų. Stabilizuoti augalai nereikalauja priežiūros. Jokio laistymos, genėjimo, apkarpymų ar nudžiūvusių lapų ir žiedų nurinkimo. Nors tai ir tikri augalai, speciali stabilizavimo technologija sustabdė jų gyvenimo ciklą, tad savo formos jie nebepakeis. Ilgalaikiškumas – tai, į ką norisi investuoti. Būtent tokie ir yra stabilizuoti augalai.  

Kiekvienam kuriant savo erdves yra svarbus neatsibostantis dizainas. Juk nesinori kasmet atnaujinti savo erdvių vėl nuo pat pradžios. Stabilizuoti augalai tikrai neatsibos – juk kaip gali atsibosti gamta? Jeigu įsigijote lengvai perkeliamas kompozicijas, galite ieškoti jiems ir kitos vietos, kai noris perstumdyti baldus. Jeigu kompozicija yra įkomponuota į sieną – bus šiek tiek sudėtingiau. Čia galite pasikviesti specialistus, kurie atras būdų kaip kompoziciją jums vėl padaryti įdomią.

Yra žinoma, jog augalai mums neša ne tik fizinę, bet ir emocinę naudą. Tad ir stabilizuoti augalai pasižymi savo emocine nauda. Jie teikia daugiau produktyvumo, skatina energingumą, geras emocija, o esant reikalui ir nuramina (dėl to puikiai tinka įvairių klinikų priimamuosiuose).