Baldai

Modernaus stiliaus prieškambario komplektai

Žinome, kad pirmasis įspūdis yra svarbus. Tačiau pirmajis įspūdis yra labai svarbus namuose, kuris dažniausiai pasireiškia jūsų koridoriuje. Kai kas nors pirmą kartą ateina į jūsų namus, pagrindinis dalykas, kurį jie pastebės, yra prieškambaris. Iš pradžių žmonės, kurie įrenginėja namus dažnai nekreipia per daug dėmesio šiai erdvei, kad ją galėtų išnaudoti tinkamai savo namuose, tačiau tai yra labai svarbi erdvė ir dizanas neturėtų būti nutolęs nuo visų namų interjero.

Modernus koridoriaus baldų komplektas yra universalaus dizaino, kuris gali būti pritaikytas kiekvieniems namams. Viską galima pritaikyti pagal jūsų turimą erdvę – nuo užtektinų vietos galimybių iki unikalių apšvietimo variantų. Be to, galime pažvelgti į tai, kaip galime efektyviai išnaudoti koridoriaus plotą.

Modernūs baldų dizainai

Per pastarąjį dešimtmetį įvyko įspūdingi namų baldų dizaino pokyčiai, taikomi koridoriams. Nuo batų laikymo iki skaitymo kampelio sukūrimo – galime efektyviai išnaudoti prieškambarius. Planuodami papuošti namus, taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į šią erdvę. Daugelis iš mūsų turi užimtą namų ūkį ir dažnai mano, kad daiktus geriau turėti koridoriuje. Čia aptariame keletą unikalių dizaino variantų, kurie jums gali būti įdomūs.

Vertikalios mini spintos

Vertikalios mini spintelės gali būti ne tik vietą taupančios, bet ir stilingos jūsų koridoriaus laikymo vietos. Galite rinktis iš medžio pagamintas mini spinteles, kurios padės išlaikyti būtiniausius daiktus. Išnaudodami sienos erdvę, turime geresnių galimybių daiktų talpinimui. Pavyzdžiui, įmontuotos vitrinos gali būti pagamintos pagal sienos aukštį ir ilgį. Galite pasirinkti daugiau spintelių, kurios jums būtų naudingos. Vertikalios spintelės spalvą ir atspalvį galime keisti pagal išplanavimą. Prieškambariams galite turėti pilkų, baltų ir net mėlynų atspalvių spinteles.

Vieta svarbiems daiktams

Galite turėti nedidelę erdvę savo batams laikyti, vietos laikraščiams ir žurnalams ir mažą erdvę augalams ar antikvariniams daiktams, kurie suteiks teigiamų emocijų. Bet daiktų saugykla yra svarbus elementas.  Saugyklos viduje galite pridėti LED apšvietimo variantų, kad jie būtų unikalesni. LED juostiniai šviestuvai taip pat yra puikus pasirinkimas norint sukurti šviesų interjerą, padedantį greitai surasti daiktus. Galiausiai pridėkite savo individualų spintos komplektą ir suprojektuokite savo drabužių spintas su šiais elementais.

Sportinė spinta

Galbūt sugalvojome turėti nedidelę erdvę savo sporto daiktams laikyti. Turėdami nedidelę sportinę spintą savo koridoriuje, galėsite turėti atskirą patalpą raketėms, lazdoms, kamuoliams ir net savo sportiniams batams. Be to, spintelė padeda juos laikyti organizuotai ir jums nereikia jų laikyti keliose vietose.

Batų spinta

Turbūt nenorėsime neštis batų į miegamąjį. Tačiau kiekvienas ieško tikslios vietos, kur patogiai laikyti batus. Prieškambaryje esanti batų spinta gali padėti laikyti šeimos batus ir sandalus. Jūs netgi galite turėti atskirą skyrių kiekvienam batui, pavyzdžiui, sportbačiams, sportui, biurui ir daug daugiau.

Laukimo vieta

Prieškambario komplektai, puikiai tiks išnaudoti jūsų erdvę, kurioje galite patalpinti minkštą sofą, kad ji taptų laukiamuoju, kartu su nedideliu stalu laikraščiams ar žurnalams laikyti, kuris bus patogus svečiams.

Ši erdvė turi būtų unikali Jums. Galimos įvairiapusės dizaino idėjos, kurios padeda išsirinkti būtent tai, kas atitinka jūsų pageidavimus. Lenkijosbaldai24.lt gali padėti jums sukomplektuoti jūsų prieškambario baldus, kurie būtų patrauklūs ir funkcionalūs. Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų dizainą, nedvejodami apsilankykite internetinėje svetainėje.