Remontas

Įtempiamos lubos – populiariausias pasirinkimas namams

Įtempiamos lubos – populiariausias pasirinkimas namams

Jeigu šiuo metu atliekate namuose remontą, tuomet greičiausiai nemažai laiko skiriate interjero dizaino kūrimui ir informacijos paieškoms. Sunkiausia dažniausiai išsirinkti lubas. Lubų pasirinkimas neretai suglumina dėl to, nes visos lubos atrodo panašios. Jeigu svajojate apie lubas, kurios būtų kokybiškos ne tik įrengimo dieną, bet ir po keliolikos metų, tuomet turėtumėte pagalvoti apie įtempiamas lubas. Šios lubos šiuo metu vienas populiariausių pasirinkimų dėl akivaizdžių priežasčių:

  • Montavimas trunka vos kelias valandas. Jeigu skubate lubas įrengti greitai, tuomet turime puikių žinių – jų montavimas ypač greitas.
  • Dizaino įvairovė – nudžiugina pirkėjus. Kita priežastis – dizainai. Neretai pasitaiko, kad lubos visos atrodo panašios, tokiais atvejais daugelis stengiasi rasti kažką išskirtinio. Dėl to patariama rinktis šias lubas. Įtempiamos lubos gali būti skirtingų spalvų ir dizainų, todėl vargu, ar pažįstamų namuose pastebėsite tokias pačias lubas.
  • Įtempiamos lubos saugios. Dar viena priežastis – saugumas. Šios lubos nereaguoja su jokiomis cheminėmis medžiagomis, todėl galėsite būti ramūs ne tik namuose, bet ir išvykus.
  • Įtempiamos lubos yra ilgaamžės, kurioms taikoma ilgalaikė garantija.
  • Tiems, kurie nemėgsta daug laiko skirti namų tvarkymui, įtempiamos lubos idealus pasirinkimas. Jos praktiškos, nes jas ne tik lengva išvalyti, bet ir joms atsparios dulkėms, vandeniui.
  • Kalbant apie privalumus, būtina paminėti kainą. Jos nėra brangios, o tai ypač svarbu pirkėjams.

Ar įtempiamos lubos turi trūkumų?

Turbūt pastebėjote tai, jog pardavėjai neretai kalba apie privalumus, tačiau pamiršta paminėti trūkumus. Įtempiamos lubos, kaip ir bet kurios kitos lubos, turi ir trūkumų. Nors jas galima sumontuoti per kelias valandas, kai kuriems nepatinka tai, kad montuoti gali tik profesionalai. Savarankiškai šių lubų sumontuoti nepavyks. Kitas dalykas – lubų aukštis. Neretai pirkėjai nustemba, kai sužino, kad įrengiant įtempiamas lubas reikės atsisakyti šiek tiek lubų aukščio, dėl to kambarys bent kurį laiką atrodys mažiau erdvus. Tačiau prieš to greitai priprasite ir net pamiršite, kad lubos nuo šiol šiek tiek žemesnės. Juk praranda vos tik apie 3 centimetrus lubų, tai daug įtakos neturi aukščiui.