Įrenginiai

Vandens kolonėlės. Kodėl verta jas turėti?

Vandens per dieną visi išgeriame skirtingą kiekį, tačiau neretai ir nepakankamą. Kodėl taip nutinka? Darbe, esant įtemptai dienai, dideliam užimtumui, rūpesčiams ir kitoms situacijoms, tiesiog pamirštame. Neretai vandens trūkumą kompensuojame gerdami kavą, arbatą, tačiau tai nėra išeitis, kadangi tiek arbata, tiek kava dar daugiau šalina skysčių iš organizmo ir mūsų kūnas tampa dar labiau dehidratuotas.

Nevartojant pakankamo kiekio vandens, mūsų organizmas ne tik silpsta, atsiranda rizika susirgti įvairiomis ligomis, imunitetas praranda atsparumą, darbo našumas krinta, sunku susikoncentruoti, o nuo to kenčia ir darbo rezultatai. Tai kaipgi išgerti tinkamą kiekį vandens?

Vandens kolonėlės – tai patogus būdas gerti patinkantį vandenį, kuris gali būti tiek šaltas, tiek karštas, galima naudoti kiekvieną atskirai arba kartu, taip pasirinkti sau tinkamiausios temperatūros vandenį. Gydytojai netgi rekomenduoja gerti kambario temperatūros vandenį ar vos šiltesnį – tai pagerina virškinamojo trakto veiklą.

Rekomenduojama gerti daugiau vandens ir prieš valgį, ir prieš geriant kavą. Skrandis – jautri mūsų organizmo dalis, todėl turint vandens kolonėles, turėsite patogų ir naudingą sau būdą išgerti ne tik pakankamą kiekį vandens, bet ir susikursite naujus įpročius, kurie pagerins jūsų bendrą savijautą, o vanduo suteiks energijos bei produktyvumo.

Rekomenduojame: Aquafilter.lt vandens kolonėlės

        Vandens kolonėlės mokyklose

Vaikai neretai būna išsiblaškę ir be nuolatinio suaugusiųjų priminimo negeria pakankamo kiekio vandens būdami mokyklose ar darželiuose, nors dažniausiai su savimi turi gertuves. Mokymosi įstaigose įrengtos vandens kolonėlės – tai geriausias būdas užtikrinti, kad vaikai gers daugiau vandens, nes net ir užmiršę gertuves, nes šiuolaikinės vandens kolonėlės atrodo patraukliai, galima rinktis net ir mineralizuotą vandenį, o taip pat ir reguliuoti vandens temperatūrą.

Geriamo vandens aparatai paskutinius penkerius metus itin išpopuliarėjo Lietuvos mokymosi įstaigose, nes tai ir dar vienas būdas kovoti su itin daug saldžių gėrimų mėgstančiais gerti moksleiviais. Saldūs gėrimai ne tik neatgaivina, o dar ir labiau troškina dėl itin didelio cukraus ir kitų sintetinių priedų kiekio.

        Plačios panaudojimo galimybės

Vandens kolonėlės ar kitaip geriamojo vandens aparatai gali būti įvairūs ir pritaikyti skirtingam poreikiui. Šiuolaikinis dizainas ne tik papuoš biurus, mokyklas ar kitas įstaigas, tačiau ir tarnaus įvairiems poreikiams: karštas vanduo skirtas ne tik gerti, tačiau ir galima tiesiai gaminti kavą ar arbatą. Jei karštą vasaros dieną norisi labiau atsigaivinti ypač šaltu vandeniu, ledukų papildomai tikrai neprireiks, nes vanduo bus pakankamai gaivus ir šaltas.

Viena populiariausių funkcijų – gazuotas vanduo, kai norisi vandens pripirldyto angliarūgšte, labiau atsigavinti ar tiems, kurie tiesiog mėgsta gazuotą geriamąjį vandenį. Turint tokį aparatą, nereikės pirkti papildomai vandens buteliukuose, taigi, tai yra ir ekologiška bei ekonomiška.

Vandens kolonėlės gali būti prijungiamos prie bet kokių vandens padavimo sistemų, todėl drąsiai rinkitės savo poreikius atitinkančią įrangą ir gerkite dar daugiau kokybiško ir skanaus vandens.

Rekomenduojame: Aquafilter.lt vandens kolonėlės