Baldai

Patarimai, kurie padės išsirinkti miegamojo spintą

Tinkamai suprojektuotas miegamasis gali ne tik puikiai atrodyti, bet ir sudaryti galimybę visus reikiamus daiktus susidėti taip, kad jis nebūtų per daug užkrautas ir visi daiktai būtų sudėti tinkamai. Todėl kiekvieni miegamojo baldai turėtų turėti tam tikrą funkciją, kuri duotų naudos. Lygiai tokia pati situacija yra ir su miegamojo spinta. Tinkamai suplanuota spinta gali talpinti kur kas daugiau daiktų nei galite įsivaizduoti.

Atsižvelgti į turimus drabužius

Renkantis miegamojo spintą reikėtų atsižvelgti į tai, kokius drabužius turite ir pagal tai rinktis arba komplektuotis spintą. Jeigu turite daugiau drabužių, kurie turi būti pakabinami, tokie kaip kelnės, švarkai, tam tikros palaidinės, tuomet miegamojo spinta turėtų turėti daugiau vietos, skirtos pakabinti daiktams. Jeigu tokių drabužių neturite tiek daug, tuomet tokią vietą reikėtų daryti nedidelę ir spintos didžiąją dalį turėtų užimti lentynos, kuriuose būtų sulankstyti drabužiai. Jeigu miegamajame nežadate statyti komodos su stalčiais, tuomet spinta turėtų turėti bent jau kelis stalčius, kuriuose galėsite laikyti smulkius daiktus.

Papildoma vieta nenumatytiems daiktams

Jeigu namuose neturite tiek daug vietos, tada miegamojo spintoje galima laikyti ir kitus daiktus, nebūtinai tik savo drabužius. Tarkime, jeigu neturite kur laikyti nedidelių lagaminų, įvairių sezonų striukių ar kitų retai naudojamų daiktų, spinta gali tam puikiai tikti. Jeigu namuose lubos yra pakankamai aukštos, tuomet patartina išnaudoti visą sienos aukštį ir miegamojo spintą rinktis iki pat lubų ir taip sudaryti daugiau vietos susidėti daiktams. Tokie daiktai, kurie naudojami rečiau, gali būti dedami į aukštesnes lentynas, kurių galite net nepasiekti. Kadangi jie nėra naudojami kasdien, jų imti kaskart nereikės, tad su nepatogumais tikrai neturėtumėte susidurti.

Atskiros lentynos nenešiojamiems drabužiams

Jeigu turite pakankamai vietos, tuomet būtų puiku, jeigu miegamojo spintos turėtų atskiras lentynas susidėti daiktams, kurie tam tikru sezonu nėra nešiojami. Kaip žinia, mūsų klimato zona yra tokia, kur metų laikai keičiasi kardinaliai, todėl ir aprangos reikia skirtingos. Todėl kad spintoje nesusidarytų betvarkė rekomenduojama prieš kiekvieną sezoną atsirūšiuoti daiktus, kurie nebus vilkimi tam tikrą laiką. Taip bus kur kas patogiau jums patiems ir žymiai lengviau galėsite matyti, kokius drabužius turite. Tad būtų puiku, jeigu miegamojo spintoje būtų bent jau viena lentyna, kurioje galėsite susidėti tam tikros rūšies drabužius ir taip palaikyti tvarką.